Koniec sezóny po dramatickom zápase s koncovkou 2:2

Druhý zápas prvého kola play-off proti tímu Ducks mal oproti prvému meraniu síl úplne iný priebeh. Mužstvá v prvej dvadsaťminútovke zodpovedne bránili a na oboch stranách sa vyznamenali aj brankári. Náš tím vsietil gól, ktorý ale rozhodca po porade s boxom časomeračov neuznal a do šatní sa preto odchádzalo za stavu 0:0. Po prestávke sme zlepšili útočný prejav a podarilo sa nám vsietiť 2 góly. Náš dobrý defenzívny výkon však pokazil smolný gól, keď po nešťastnom tečovaní prihrávky súper znížil na 1:2. Zodpovednou obrannou hrou sme sa snažili využívať brejky na vstrelenie ďalšieho gólu. Pod náporom sme sa však neubránili chybám v obrane a po obkrúžení brány sa podarilo hráčom Ducks v skrumáži dopraviť puk za chrbát nášho brankára a vyrovnať na 2:2. Záverečných 5 minút zápasu sme sa usadili v obrannej tretine nášho súpera, hrali sme i presilovú hru, ale vytvorené šance sa nám na vstrelenie vytúženého tretieho gólu premeniť nepodarilo. Keďže na vyrovnanie série sme potrebovali výhru v základnom hracom čase, sezónu sme zakončili dôstojným výkonom a remízou 2:2, po ktorej do ďalšieho kola postúpil náš súper. Ďakujeme našim fanúšikom za priazeň a už teraz sa tešíme na nadchádzajúcu sezónu, v ktorej sa opäť s vervou a tímovou súdržnosťou pustíme do odhodlaného boja o titul.