Prvá výhra v riadnom hracom čase !

V zápase proti HC Senec sme si pripísali prvú výhru v riadnom hracom čase a plný bodový zápis. Hra sa pre nás nezačala odvíjať dobre, keď sa náš súper dostal do vedenia 1:0 gólom z presilovej hry. Za tohto stavu sme odchádzali na prestávku, pričom v kabíne sme si povedali jasné pokyny, s ktorými sme nastupovali opäť na ľad a podarilo sa nám plniť ich hneď od začiatku. Už počas prvého striedania sme dokázali vyrovnať gólom Martina Zrubca. Aj keď sme si výsledok opäť skomplikovali vylúčením, ktoré náš súper bezmilostne trestal a zvýšil svoje vedenie na 2:1, dokázali sme rýchlo odpovedať a vyrovnať gólom Alana Schwartza na 2:2. Zodpovednou hrou sme pokračovali v obracaní výsledku a podarilo sa nám prvý krát dostať sa do vedenia gólom Petra Slezáka na 2:3. Súper sa snažil vyrovnať, pričom otvorením hry nám umožnil streliť ďalší gól, keď na 2:4 zvyšoval naše vedenie opäť Alan Schwartz svojim druhým gólom v zápase. V záverečnej tretine sme nepoľavili v tempe ani na chvíľu a do jej konca sme strelili ďalší gól, keď sa do streleckej listiny zapísal aj Maxim Šuman a uzavrel tak celkové skóre zápasu na 2:5. Góly: 1:1 Zrubec (Slezák, Žiška), 2:2 Schwartz (Žiška, Post), 2:3 Slezák (Durný), 2:4 Schwartz (Macák, Žiška), 2:5 Šuman (Fischer, Jadroň).